Szia!
Szeretnék jelizni a hv-re:
Név:Gitta és Maja
E-mail: [email protected]
[email protected]
Honlap:
www.tokiohotelorulet.gportal.hu
Hali!
Dalmusz (Kate)
www.g-portal.hu/dr-lost
Köcce!
Hello! Jeliznék!
Név: sasy94
Oldalam: www.lindsaycsillag.gportal.hu
Köszy, ha valamit kihagytam írd meg légyszi e-mailbe! Hy
Helló!
Zsófi vagyok és a honlapom címe az www.gportal.hu/flory-fan
e-mail vagy erre [email protected]
az enyém pedig:[email protected]
Azért van kettő mert ketten csináljuk!!!!!
msn cim :[email protected]
abarátnőmé és az enyém pedig:[email protected]
Szeretnék jelentkezni!
Nevem: Sznocsi
E-mailem. [email protected]
Oldalaim: www.sznocsi.gportal.huwww.sampijon.gportal.hu
Remélem lehet 2 oldallal nevezni. Ha nem lehet, akkor légyszi írj a vk-embe, de ha lehet, légyszi akkor is! A tábládat mindkét oldalamra kirakom!
Sznocsi
Szeretnék jelizni!
hy!
jeliznék a honlapversenyre! A nevem Clau. e-mail: [email protected]
oldalam: www.clauuu.gportal.hu
Hy én is jelentkeznék!
oldalam: www.blog27vsth.gportal.hu
Szió: Fanny
Csá! Én is jelentekznék:
Msn, E-mail:
Oldal:
www.bep.gportal.hu
Üdv: Newsy
Szia! Szeretnék jelizni a versenyre!
Nevem: Kristy
Oldalam: www.ashleefanatic.try.hu
E-mail cím: [email protected]
Előre is köszike!
Szia!Szeretnék jelentkezni a versenyre.
Oldalam címe:www.fergiefans.gportal.hu
Nevem:Katus
i-mail:[email protected]
Kittettem a képet!